"בַּיָּם דֶּרֶךְ~ : להנהיג ~ לנווט ~ להוביל ~ לחבר ~ לחדש

%d7%91%d7%99%d7%9d-%d7%93%d7%a8%d7%9a

"בַּיָּם דֶּרֶךְ~ היא שיטה חדשנית להכשרת רועים רוחניים, מנהיגים ומובילים חברתיים שמחוללים בתוכם וסביבם שינוי אמיתי. אנו מזמינים אותך ללמוד כיצד להיות רועה רוחני > להנהיג מכל הלב > לנווט > להוביל  > לחבר > לחדש >

~ מה זה רועה רוחני?

רועה רוחני זה למעשה מקצוע העתיד. רועה רוחני מנווט וממקד את יכולותיו וכישוריו הייחודיים כדי להוביל, להנהיג ולחבר אנשים > ההכשרה העמוקה והמקיפה של התכנית מאפשרת להטמיע את השיטה בכל סביבה המבוססת על יחסי אנוש > ולכן היא מתאימה לכל מי שעובד עם אנשים ורוצה ליצור עבורם מציאות מאוזנת, מחברת, משתפת ומעצימה.

שיטת "בַּיָּם דֶּרֶךְ~ מבוססת על העקרונות המהותיים שמניעים ומאזנים את העולם שלנו ושאותם גילו לנו חכמי הקבלה > במסגרת המסלול אנו לומדים כיצד לתרגם את העקרונות האלו להנעה של שינוי אישי, והובלת אנשים לשינוי > חכמת הקבלה מספרת לנו את סיפורו של הים הגדול, ים החכמה, שבתוכו יש לכל אחד מאיתנו דרך משלו, שליחות ותפקיד ייחודיים > מציאת הדרך האישית היא מחולל שינוי עוצמתי בחיינו > כדי לגלות את הדרך עלינו ללמוד את חוקי הניווט הפנימי > ממש כמו קברניט בלב ים

~ למי מיועדת התכנית?

"בַּיָּם דֶּרֶךְ~ היא תכנית לימודים המעניקה תעודה ומיועדת לכל מי שמנהל, מחנך, מטפל או נמצא במגע יומיומי עם אנשים ~ בעצם לכל אדם. היא משמשת כבסיס תומך לכל סוג של קשר בין בני אדם. לכן היא מתאימה לעוסקים בניהול, חינוך, טיפול, פסיכולוגיה, רפואה, עסקים, הנחיית קבוצות, ליווי אישי וקבוצתי, גישור, ועוד. כמו כן היא מתאימה לכל מי שמעונין להגיע לאיזון פנימי בחייו האישיים. התכנית מיועדת לגברים ונשים כאחד.

לקראת פתיחת מסלול הלימודים לשנת תשע"ז נוצר שיתוף פעולה ייחודי בין מספר גופים – תובנות, מודעות, מנהיגות ותנועת האומה, כדי לתת הכשרה עמוקה ומקיפה ויחס וליווי אישי.
את התוכנית מלווים ומלמדים מורי ורבני האומה, הרב יוסף ליזרוביץ, הרב מיכאל מיוסט, עופר משען, ישי לוי, יעקב חג'אג' ועוד

הלימודים מתקיימים במרכז "מודעות" בנווה צדק – תל אביב.

לפרטים נוספים והרשמה ~ 03-5100587  

או באתר:  http://bayam.tovanot.org.il/bayam

 

מרכז תובנות שייך לעמותת שערי גן עדן [ע"ר 580529758]

תגובות

(0)